lecznica 22 2

Jesteśmy obecnie jedyną kliniką weterynaryjną w regionie. Tytuł ten przyznaje Okręgowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna. Celem naszej Kliniki jest zapewnienie szerokiego zakresu usług o jak najwyższej jakości, dzięki połączeniu doświadczenia i umiejętności z najnowocześniejszymi technologiami. Dbamy aby wizyty w naszej klinice odbywały się w przyjaznej atmosferze, zarówno dla Państawa-naszych Klientów jak i dla Zwierząt-naszych Pacjentów.

Klinika oferuje pełen zakres usług ze wszystkich dziedzin medycyny weterynaryjnej i jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 365 dni w roku. Zespół Czterech Łap dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie zwierząt. Nasi lekarze stale szkolą się na licznych zjazdach, konferencjach i kongresach weterynaryjnych, zarówno w kraju jak i zagranicą. Przywozimy z nich informacje pomocne w codziennej praktyce. Klinika może poszczycić się profesjonalnym zapleczem diagnostycznym, w pełni wyposażoną salą operacyjną oraz komfortowymi pomieszczeniami szpitalnymi dla zwierząt.

Nasza klinika posiada przyjazną recepcję i poczekalnię, trzy gabinety (w tym gabinet usg), salę operacyjną (jako jedni z nielicznych operacje wykonujemy za pomocą nowoczesnego aparatu do narkozy wziewnej, który daje wysokie bezpieczeństwo znieczulenia i niski stopień powikłań po narkozie), osobną pracownię RTG i tomografii komputerowej. W Klinice znajduje się szpital, w którym przez całą dobę możemy monitorować stan zdrowia naszych pacjentów. Co ważne, dla komfortu Państwa podopiecznych, nasz szpital posiada oddziały dla psów i kotów w oddzielnych częściach budynku. Dodatkowo zarówno psy jaki koty posiadają osobne oddziały zakaźne. W trosce o komfort i wygodę zwierzaków boksy są podświetlane i mają ogrzewanie podłogowe. Posiadamy również własne laboratorium do wykonywania badań krwi, moczu, parazytologii oraz mykologii.

Wiemy jak często martwią się Państwo o stan zdrowia swoich pupili dlatego każdy z naszych gabinetów wyposażony jest w pomoce naukowe by nasz personel mógł prosto i przystępnie wytłumaczyć właścicielowi zwierzaka np. na czym będzie polegał proponowane przez nas leczenie bądź zbieg.

Zapraszamy Państwa wraz ze Pupilami do odwiedzenia naszej kliniki.